ГОРОД КУПЯНСК. Фотографии и очерки ©

ВСЁ ПИАР, КРОМЕ НЕКРОЛОГА

Литвин в Купянске и почти без админресурса, Литвин нарушил запрет Авакова, Цирку нельзя, а им можно?Кандидат на посаду Президента України, голова Верховної Ради Володимир Литвин на час виборчої кампанії перебуватиме у відпусті, аби його не звинуватили у використанні адміністративного ресурсу.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні журналістам під час перебування у місті Харкові та відвідування підприємства “Турбоатом”.

В.Литвин зауважив, що поки він єдиний кандидат у Президенти, який відмовився використовувати адміністративний ресурс у власних передвиборчих цілях.

Вчора в Куп'янську приїзд пана Литвина на деякий час паралізував рух автотранспорту. Причому, на кожному ключовому перехресті, на в'їздах - виїздах Куп'янська стояли патрулі ДАИ, і не лише місцеві. Кортеж із трьох джипів імовірного президента супроводжувався автомобілями ДАІ з блималками під керівництвом міліцейського чину в лампасах. Зрозуміло, чому напередодні під дощем терміново залатували асфальт та на дошках "Вибори - 2010" поздирали геть усі агітки і розклеїли литвинівськи.

За словами очевидців, приміщення куп'янського медколледжа були старанно обшукані, дехто начебто бачив на дахах будинків статури, схожі на снайпери. Як запитував відомий кіноперсонаж, "За чей счет этот банкет?" З іншого боку, у області існує заборона проведення масових заходів, особливо у будинках закладів освіти. У центрі Куп'янська другий тиждень стоїть, трупа цирка-шапито, очікуючи зняття заборони, закриті школи, навчальні закладами міста. В актовому залі, вщерть забитому людьми, зокрема. і медпрацівниками, щось не помічалося марлеві маски. Може це і є "незастосуванням адмінресурсу"? Може й так.

У суботу очікується приїзд наступного кандидата пана Яценюка. Цікаво, без якого адмінресурсу приїде він. 17.11.2009


Создан 22 ноя 2009Locations of Site Visitors
Свадьба мечты
weddingclub.org